Atrakcje dla wczasowiczów

Atrakcje dla wczasowiczów

Aktywne zajęcia dla wczasowiczów

W Ośrodku Wczasowym „Leśne Ustronie” wczasowicze mogą korzystać także z dodatkowych, aktywnych zajęć organizowanych pod kontrolą i opieką osób posiadających niezbędne kwalifikacje z użyciem atestowanego i dezynfekowanego na bieżąco sprzętu.

1. Paintball: dla dorosłych i całych rodzin organizowany na specjalnym polu paintballowym z fortyfikacjami leżącym na terenie ośrodka; jedna strzelanka 100 kul- 50 zł/os; każda następna tego dnia- 20 zł/os; minimalna ilość uczestników-6 osób; każdy uczestnik na czas zajęć otrzyma marker paintballowy (BT 4 Combat), mundur, maskę i kamizelkę ochronną.

2. Paintball laserowy: symulacja pola walki z wykorzystaniem elektronicznych symulatorów broni; bardzo bezpieczne zajęcia nawet dla najmłodszych graczy; do dyspozycji będą mieli repliki karabinów o zasięgu do 300 m, wyposażone w celownik optyczny (kolimator)- 30 zł/os/1,5 godz, minimalna ilość uczestników- 6 osób.

3. Strzelectwo:

  • Strzelnica paintballowa: strzelanie z różnych pozycji, ćwiczenie postaw strzeleckich, rywalizacja w strzelaniu do celów ruchomych;
  • Strzelnica ASG: strzelanie z replik prawdziwej broni do tarcz (AK-47, CKM);
  • Strzelnica pneumatyczna: zawody w strzelaniu z krótkiej i długiej broni pneumatycznej do tarcz i celów ruchomych;
  • Zawody łucznicze: strzelanie z łuków i proc do tarcz stałych i improwizowanych;

50 zł/os; minimalna ilość uczestników- 4 osoby.

Aktywne zajęcia dla wczasowiczów

4. Alpinistyka:

  • mini park linowy: przejście 2 mostów linowych i zjazd „kolejką tyrolską”;
  • wieża ze skrzynek: wspinaczka z asekuracją;
  • tricline: chodzenie po taśmie zawieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią;

30 zł/os; minimalna ilość uczestników- 3 osoby.

5. Przeprawa przez bagna: niezapomniane, a zarazem bezpieczne przejście przez rzekę i tereny bagienne- 25 zł/os; minimalna ilość uczestników- 4 osoby.

6. Spływ kajakowy: rzeką Brdą na trasie Rudzki Most Zamrzenica przez rezerwat Piekiełko w 2 osobowych kajakach poliuretanowych. Ośrodek udostępnia informacje o firmach wynajmujących kajaki i organizujących transport na miejsce startu spływu.

Dodaj komentarz